Відкриття ЦНАПу - найбільший здобуток Рівненщини 2015 року

Підсумки роботи у минулому році сьогодні підбивали у Рівненській ОДА

З головних успіхів області перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський назвав відкриття ЦНАПу, запуск хімічного гіганта РівнеАзот  та розробку проекту запуску високовольтних повітряних ліній потужністю 750 кіловольт. Більше того, за підсумками минулого року, Рівненщина посідає 3 місце в Україні за показником заміщення газу на альтернативне паливо:

Напевно, наша область єдина, яка впровадила і реалізовує програму з енергоефективності. Саме в межах вказаної програми було завершено будівництво 42 об'єктів. На вказані кошти з обласного бюджету було виділено 12,5 млн грн. Всього вартість близько 20 мільйонів з урахуванням зпівфінансування з районів, що дає очікувано економити на вартості енергоресурсів, близько 10,5 млн в рік, - зазначив Юрій Приварський.    

Окрім того, Рівненською областю було зведено 9 зводних опорних пунктів оборонного рубежу в Донецькій області. Загалом, голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков додав, що у 2015 році область справилася практично зі всіма завданнями, які ставила собі за мету виконати. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень