На "теплові" кредити видано позик на 30 мільйонів

Для купівлі енергоефективного обладнання

Жителі Рівненщини продовжують оформляти «теплові» кредити. Наразі банківськими установами видано позик на 30 мільйонів гривень. Зокрема, більш як 4,5 мільйони  позичальники витратили на придбання майже 270 «негазових» котлів. А близько 25 мільйонів пішло на закупівлю енергоефективного обладнання, яке придбали майже півтори тисячі позичальників.

Також до банків звернулися за позиками два ОСББ. Їм видали кредит на сто тисяч гривень. Сорок відсотків частини суми цієї позики компенсує держава.

Кредитування діє у рамках Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Аби нею скористатися, потрібно звернутися до місцевого відділення «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «Укрексімбанку».

«Обласна влада підтримала таку державну ініціативу з енергозбереження. Тож цього року вперше із обласного бюджету виділили один мільйон гривень на співфінансування державних програм. Кошти вдалося акумулювати завдяки бюджетній децентралізації. Тож позичальникам відшкодовуватиметься частина відсоткової ставки кредиту у розмірі 15%. Хочу додати, що така державна програма пропонує населенню європейські підходи до реалізації енергоефективних заходів. Адже люди, утеплюючи своє житло, вчаться економити енергоносії», - зазначив в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень