Несподіванка від НБУ для біженців з українськими банківськими картками

Йдеться про нові правила купівлі-продажу валюти

НБУ дозволив комерційним банкам використати ринковий курс для продажу валюти. 

У НБУ пояснили, що зняття обмежень потрібне, щоб зменшити спекуляції та зберегти міжнародні резерви, таким чином посиливши гривню. 

Проте, як зазначають деякі аналітики, нововведення можуть негативно вплинути на становище тих, хто отримує зарплату у валюті та розраховується українською карткою. 

Як пояснив фахівець Dragon Capital Сергій Фурса, фактично регулятор дозволив банкам купувати валюту за фіксованим курсом, а продавати її клієнтам за ринковим. 

Це може вплинути одночасно на біженців, які користуються українськими картками з рахунком у гривнях, IT-фахівців, а також на волонтерів, які закуповують спорядження за кордоном.

Як зазначає спеціалізоване видання Highload, правила НБУ про те, що курс купівлі валюти – ринковий, а курс продажу – фіксований, шкодять IT-індустрії та IT-ФОПам. 

На жаль, це призведе до того, що багато IT-фахівців просто отримуватимуть свої валютні виплати за кордоном. І взагалі не заводитимуть валюту в Україну. 

Зараз багато IT-ФОПів за кордоном, які там працюють, але в Україні платять 5% податку, але з такою валютною політикою є ризики, що вони просто перереєструються в іншій країні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень