Відбирають пенсію через суд: що треба знати про цю схему

І як вона працює

Час від часу в Україні трапляється, коли органи державної влади можуть вимагати в особи, що отримує кошти з фонду державного пенсійного чи соцстрахування, повернути частину грошей.

Коли подібні спори доходять до суду, то судові органи повинні стягнути з позивачів судовий збір у розмірі 2102 грн.

 

Таким чином, незалежно від рішення суду, пенсіонер, який збирається добитися справедливості через суд, має сплатити державі гроші з власної пенсії, передає «Today.ua».

Нещодавно до ВР України внесли законопроєкт №3551. Його автори пропонують внести низку правок у закон про судовий збір.

Дуже часто саме сплата судового збору ставала для пенсіонерів наріжним каменем для звернення до суду. Тому в уряді запропонували прибрати цей закон і дозволити звертатися до суду без сплати збору.

Також в Україні набуло чинності нововведення, згідно з яким пенсії автоматично припинятимуть виплачувати у разі смерті громадянина. Інформацію про смерть пенсіонера у Пенсійному фонді перевірятимуть через спеціальні онлайн-сервіси.

Якщо ж в Україні з 1 січня 2021-го введуть накопичувальну пенсійну систему, то накопичені на пенсію гроші можна буде передати у спадок, тоді як при нинішній системі зароблені гроші - просто згорають.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень