Від африканської чуми свиней постраждали два райони Рівненщини

Йдеться нині про Млинівщину і Костопільщину

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що у мисливському господарстві «Трофей» у Млинівському районі виявлено африканську чуму свиней у диких свиней. Результати підтверджено лабораторним дослідженням. У цьому господарстві загинуло чотири диких свині. 

В мисливських угіддях цього господарства створені групи та проводиться обстеження і обходи з метою виявлення трупів диких свиней.

Костопільська районна адміністрація повідомляє що африканську чуму свиней виявлено у диких свиней мисливського господарства «Либідь» Малостидинського лісництва.

У суботу з цього приводу відбулося термінове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при  Костопільській районній державній адміністрації. 

Вочевидь після вихідних ці факти спалаху АЧМ стануть предметом розмови спец комісій і у Рівненській ОДА, 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень