На Рівненщині карантин через чуму свиней. Готується засідання надзвичайної комісії

У село Черниця Корецького району сьогодні вирушили усі спецслужби

Там облаштовують пости для заборони виїзду з населеного пункту. Місцевому населенню пояснюють необхідність знищення усіх свинок, розповідає начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії обласного управління Держпродспоживслужби Олександр Костюк:

- Зараз ми всі тут працюємо, всі служби. Виставляють диз-бар`єри, заборона виїзду. Схід села з людьми провели, розказали ситуацію. Зараз формуються групи, йдуть з двору в двір. Хворих свиней будуть вилучати. Є такі люди, що сваряться, не пускають, будемо подавати у служби відповідні. А що робити? Як це все проведеться, через 40 днів знімається карантин, якщо буде все гаразд.

Нагадаємо, на початку вересня внаслідок карантинних заходів через африканську чуму свиней у північних районах Рівненщини знищили майже сотню тварин.

Між тим, завтра о 15:00 в Рівненській облдержадміністрації засідатиме Державна надзвичайна протиепізоотична комісія.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень