Завтра в одному з сіл Рівненщини знищать усіх свиней

Через спалах африканської чуми

Завтра у селі Черниця Корецького району знищать усіх свиней. Все через спалах африканської чуми. Начальник головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області Володимир Лазарчук зазначає, що наразі у селі налічується близько трьохсот свиней. Для того, аби запобігти поширенню інфекції – тварин потрібно умертвити:

В населеному пункті під час карантину не має бути жодної живої свині. Тобто, свині які є в населеному пункті - вони вибиваються. Це стосується тільки свиней.

Зауважимо, що за минулі 2 дні ветеринари вилучили та спалили 38 свиней загальною вагою більше 1,5 тони.  Володимир Лазарчук каже, що із села Черниці буде й заборонено вивіз зерна, оскільки вірус може перенестися саме через корм, яким годують свиней. Зазначимо також, що власникам свиней обіцяють компенсувати втрату господарства за ціною, яка наразі існує на ринку - 25-26 грн за кілограм живої ваги.

Додамо, що карантинні заходи триватимуть 40 днів. Впродовж цього часу спеціалісти спостерігатимуть за свинями, що у господарствах сусідніх сіл: Богданівка, Бриків та Крилів. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень