У Рівному облаштовують світлом небезпечні переходи (ФОТО)

Зараз тривають роботи на шести таких об`єктах

[media=74306]

Загалом, в найближчий час планують провести роботи на 25 пішохідних переходах, які, на думку громадськості, потребують освітлення.

Нагадаємо, навесні 2016 року громадські активісти та мешканці Рівного сформували перелік потенційно небезпечних для пішоходів ділянок, він нараховує понад 50 позицій.

[media=74305]

У свою чергу, управління ЖКГ, залучивши спеціалістів з безпеки дорожнього руху, винесло згаданий перелік на затвердження відповідної комісії та розробило проекти реконструкції освітлення пішохідних переходів. До цих робіт, крім головного підрядника КП «Міськсвітло», залучено також комунальне підприємство «МіськШЕУ», яке має перекласти бордюри та позначити місця переходів спеціальною тактильною плиткою.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень