Ветерани АТО екстрено збираються у Дубні

Через інспекцію на Донбасі, яку вирішили провести після загибелі українських військових під час перемир'я 

Сьогодні, 10 вересня, захисники-ветерани організовують в Дубні на Острівку, збори. Для того, щоб обговорити дане питання, яке їх наразі найбільше турбує.

- Ми не можемо стояти осторонь подій, котрі відбуваються в нашій країні.

 

Ми бачимо капітулянсько-зрадницьку політику і це не може не обурювати все бойове братерство України, яке боролось та бороться за волю нашої держави. А тепер наші позиції хочуть здати!? Не можна мовчати!

 

Збираємось сьогодні о 18, біля пам'ятника Небесній Сотні. Треба зробити звернення і захистити нашу Армію та Україну. Все в межах закону.

 

Слава Україні, — повідомляє Блогу «Знай більше» керівниця однієї із місцевих спілок ветеранів АТО Тетяна Талавера.

Авторка блогу «Знай більше» Ксеня Галицька пояснила, що

ветерани російсько-української війни з Дубенщини проти інспекції, яку хочуть влаштувати в районі населеного пункту Шуми, бо це «матиме катастрофічні наслідки для нацбезпеки України та для країни в цілому».

Нагадаємо, напередодні на позачерговому засіданні Тристоронньої контактної групи сторони домовилися про спільну інспекцію в Шумах. Українська сторона повинна буде забезпечити питання логістики й гарантувати безпеку всім учасникам інспекції. Про це повідомляє сайт liga.net.

В ОБСЄ, своєю чергою, знову підтвердили, що звинувачення на адресу Збройних сил України «в районі селища Шуми в період з 5 липня по 2 вересня» не мають підстав.

На думку глави української делегації, першого президента Леоніда Кравчука,

«сьогоднішній день дає надію, що режим припинення вогню буде виконуватися і далі всіма сторонами».

6 вересня тишу на Донбасі було порушено: російські формування обстріляли українські позиції — був поранений один з наших бійців, ще двоє бійців підірвалися на мінному полі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень