Весела труна, або Похорон ще ніколи не був таким яскравим (ФОТО)

«Після смерті не всі готові лежати у скучному ящику» (с)

У Новій Зеландії працює невелике виробництво, яке спеціалізується на виготовлені оригінальних, яскравих і веселих трун. 

Ідея бізнесу спала на думку Россу Холлу 15 років тому, коли він складав заповіт й почав міркувати, як би він волів, аби поховали його самого. Холл зізнається, що тоді йому подумалося про труну, на якій намальовані яскраве полум’я. Спочатку близькі скептично відреагували на таку ідею, втім – бізнес таки пішов в гору. 

Фірма «Вмируще мистецтво» працює в Окленді, це найбільше місто Нової Зеландії.

 

Серед популярних екземплярів труна у вигляді еклера з кремом, шоколадного батончика, цеглинки Lego й навіть пожежної машини. 

Засновник підприємства переконаний, що на сьогодні похорон - це здебільшого свято життя, а не оплакування смерті. При цьому коштує це задоволення недешево. Труни виробництва «Вмирущого мистецтва» коштують від 2100 до 5000 доларів США.  Проте на переконання Холла, не всі хочуть аби їх ховали у скучних звичайних трунах. 

За роки бізнесу засновник підприємства уже змінив погляди щодо власного поховання. Нещодавно він надіслав дітям листа, у якому просив поховати його у самих тільки леопардових стрінгах. 

Діти сказали, що не прийдуть, - сміється Росс Холл.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень