Як знімок похорону став фотографією року 2020

Це – випадкове фото

Фоторедакторка інтернет-журналу Bird in Flight Льоля Гольдштейн обрала знімок, який найкраще передає атмосферу 2020 року, і пояснила, чому.

Цей знімок український фотограф зі Львова Роман Бордун зробив з балкона своєї квартири в кінці квітня. У труні — його сусід. Церкви були закриті, тому церемонію прощання родичі покійного провели вдома.

Фото Романа Бордуна

Фотографію Роман зробив випадково: він просто визирнув з вікна, побачив кадр і натиснув на кнопку камери. Але завдяки розташуванню об’єктів і світлу зображення виглядає як художнє постановочне фото, - каже Льоля Гольдштейн.

Вона запевняє, що бачила і більш вражаючі за своїм масштабом або трагедійністю знімки — хоча б репортажі з ковідних лікарень.

Але, на її погляд, мало який знімок так лаконічно і переконливо передає дух року, що минає.

Bird in Flight — інтернет-журнал, який висвітлює тенденції сучасної фотографії та публікує роботи авторів з усього світу. Видається фотобанком Depositphotos з 2014 року. У 2018 році видання також запустило міжнародний конкурс новаторської фотографії Bird in Flight Prize, у 2019 році — національну премію «Укрсучфото».
 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень