Небіжчика принесли в банк, щоб отримати гроші на його похорон

Курйоз стався в Індії

В індійському штаті Біхар селяни принесли в банк тіло свого померлого сусіда, працівника ферми, аби отримати гроші з його рахунку на кремацію тіла. Про це повідомляє Daily Mail.

Тіло 55-річного Махеша Ядава виявили сусіди через кілька годин після його смерті. Родини у нього не було, тож ховати чоловіка було нікому. Сусіди обнишпорили помешкання померлого у пошуках грошей, щоб оплатити похорон. І знайшли його банківську книжку, в якій значилося, що у нього на рахунку є 1600 доларів.

Люди взяли книжку та самого небіжчика і пішли в банк, в якому вимагали зняти гроші на похорон з його рахунку. Вони відмовлялися йти геть, поки не одержать готівку на проведення кремації.

Зрештою після втручання поліції банківський працівник мусив поступитися й виплатити їм деяку суму, адже ця сцена викликала паніку серед людей.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

  
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень