ON-LINE

«Великий брат стежить за тобою»: як камери у Рівному та поблизу фіксують порушення

четвер, 14 червня 2018
Програма «Безпечне місто» розширює свої можливості

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір разом із керівниками районів ознайомився з роботою ситуаційного центру, який нещодавно відкрили в Головному управлінні Нацполіції Рівненської області.

Нагадаємо, центр здійснює цілодобовий моніторинг, збирання, накопичення, обробку та аналіз інформації, яка надходить з камер відеоспостереження та на номер «102».

Під час ознайомлення з діяльністю Центру, посадовці побували в кімнаті служби «102».

Тут оператори приймають дзвінки зі всієї області, після чого диспетчер скеровує наряди поліції на місце події та здійснює контроль. В цьому ж відділі відслідковують місцезнаходження порушників, які перебувають під домашнім арештом та мають так звані «браслети».

Віталій Ундір поцікавився щодо доступності послуг для людей з обмеженими можливостями. Чи є можливість на номер «102» відправити SMS, адже це дуже важливо для цієї категорії громадян.

Начальник ГУ НП в Рівненській області Валерій Самчук повідомив,

що нині розробляється спеціальна програма під назвою «Моя поліція». Буде спеціальний додаток в телефоні, через який люди з інвалідністю зможуть відправити повідомлення або візуально пояснити проблему.

До слова, на етапі впровадження в рамках програми «Безпечне місто» у Рівненській області встановлено 58 камер відеоспостереження:

у місті Рівне – 16, з них 4 – з можливістю визначенням номерних знаків транспортних засобів, 12 оглядових камер відеоспостереження, з перспективою визначати швидкість руху транспортних засобів та одна приватна камера, установлена в житловому комплексі «Щасливе»; 

у Здолбунівському районі – 19, з них 9 – визначають номерні знаки транспортних засобів; на території с. В. Омеляна – 13 оглядових камер відеоспостереження (10 функціонуючих); у с.Зоря Рівненського району – 10 оглядових камер відеоспостереження (8 функціонує).

У найближчих планах кількість камер відеоспостереження в населених пунктах області планують збільшити до 100.

За інформацією прес-служби РОДА,

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Mamontolog У Рівному 16, в Здолбунівському районі 19,а у В.Омеляні аж 13... це ж треба така прискіпливість до омеляни,а в обласному центрі нехай лютуЮть вар'яти :алкаші,наріки і злодюги!
  Відповісти

Оголошення

 • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

  Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
 • Загублено документи на прізвище Билень

  Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
 • Втрачено чорний рюкзак

  Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного