Вдалий збіг обставин – Стрільцям, несподівані зміни – Ракам: гороскоп на 28 травня

А Близнюки придумають новий спосіб заробітку

ОВНИ

Вам вдасться знайти підхід до будь-кого. Ви зможете справити хороше враження та вирішити чимало своїх питань. З точки зору романтичних стосунків день теж дуже сприятливий - почуття стають сильнішими і ви вже по-справжньому розумієте кохану людину.

ТЕЛЬЦІ

День буде цікавим і насиченим. Ви зможете показати себе з кращого боку, продемонструвати оточуючим, що ви здатні практично на все. Ввечері можете отримати хороші новини, стосовно важливого для вас питання.

БЛИЗНЮКИ

Ви здатні багато чого змінити на краще, потрібно лише направити свою енергію в мирне і конструктивне русло. Не виключено, що ви знайдете несподіваний, але дуже ефективний спосіб заробити. Схильність до комерційної діяльності можуть виявити у себе навіть ті, хто раніше ніколи не займався нею.

РАКИ

Цього дня можуть відбутися несподівані зміни на краще, причому серйозні. Найімовірніше ви відкриєте абсолютно нову сторінку свого життя.

ЛЕВИ

Зберігаючи спокій ви зможете успішно вирішити багато проблем. Буде нелегко знайти спільну мову з колегами, але вам вдасться владнати усі непорозуміння.

ДІВИ

Можливі незначні розбіжності з близькими людьми, але ви проявите неабияку витримку і доведете свою правоту, нікого не образивши.

ТЕРЕЗИ

Ви будете дуже активними. У вас з’явиться безліч ідей, які дозволять будь-яку справу робити творчо і з запалом.

СКОРПІОНИ

Сміливо проявляйте ініціативу у ділових і особистих відносинах – вас підтримають. Зараз хороший момент, щоб об'єднати зусилля з тими, хто розділяє ваші погляди на життя.

СТРІЛЬЦІ

Все може йти не так, як ви задумали, однак перед вами відкриються нові можливості, якими потрібно зуміти скористатися. Також у вас буде шанс досягти успіху в справах, які ви навіть не розраховували коли-небудь довести до кінця. Але для цього потрібно проявити наполегливість. Можливі вдалі збіги.

КОЗЕРОГИ

День потішить спілкуванням зі старими знайомими або далекими родичами, яких ви давно не бачили. Вірогідні значні грошові надходження, але не поспішайте витрачати отримане.

ВОДОЛІЇ

Проявіть ініціативу, не лінуйтеся. Ви самі здивуєтеся тому, яких відмінних результатів можна досягти всього за кілька годин. І не лукавте, бо навіть несуттєва таємниця може обернутися неприємностями.

РИБИ

Справи йтимуть непогано, але ви однаково відчуватимете невдоволення. Собою. Після дня самоїдства потіште себе чимось ввечері.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень