Вчені заявили, що татуювання шкодять організму

Викликають, зокрема, проблеми з потовиділенням

Вчені з Південного методистського університету заявили, що татуювання порушують механізми терморегуляції організму, повідомляє Journal of Applied Physiology.

Повідомляється, що дослідники вивчали добровольців з татуюваннями на верхній або нижній частині рук розміром не менше п'яти квадратних сантиметрів. Щоб стимулювати потовиділення тіла, добровольці носили спеціальний костюм, в якому гаряча вода циркулювала з температурою вище ніж 49 градусів протягом 30 хвилин.

Експеримент показав, що залози під татуюванням і чистою шкірою реагували на зміну температури, однак на ділянках з тату виділялося значно менше поту.

Крім того, татуйована шкіра виділяла більше солоного поту, - підкреслюють вчені.

На думку вчених, порушення терморегуляції організму може привести до певних захворювань.

Зниження потовиділення може вплинути на розсіювання тепла, особливо коли татуювання покриває більший відсоток площі поверхні тіла і може вважатися потенційним довгостроковим клінічним побічним ефектом татуювання, - підсумували експерти в недавно опублікованому дослідженні.

Водночас вчені вважають, що людям з невеликими татуюваннями переживати не варто.

Джерело – Корреспондент

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень