Вчені розповіли, кому не завадить келишок червоного, а можливо й два

Попри те, що більшість алкогольних напоїв шкодять здоров’ю

Науковці зі США встановили, що є категорія осіб, для кого у мінімальних дозах алкоголь може навіть приносити користь. 

Це люди від 40 років. Йдеться тільки про один напій – червоне сухе вино. Але важливо дотримуватися правил невеликої дози – келих-два. 

Це допоможе зменшити ризик серцево-судинних хвороб, діабету. Крім того, вино може зменшити ризик інсульту, але важливо, щоб людина не мала хронічних хвороб. 

У досліджені брали участь люди віком від 15 до 95 років. І з'ясувалося, що людям до 39 років алкоголь тільки шкодить. 

Поки в експерименті тільки один недолік. Він не вирізняє вплив алкоголю на людей, які постійно його вживають, й тих, хто п'є вкрай рідко. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень