Вбив та закопав у посадці: 30-річному Дубенчанину, який убив вітчима, винесли вирок

Чоловік проведе за ґратами 9 років

Про це повідомила Рівненська обласна прокуратура.

На початку червня 2019 року 30-річний чоловік убив свого вітчима двома ударами у груди. Це сталося у селі Турковичі, Дубенський район. Коли вітчим помер на місці, звинувачений закопав тіло у лісі, частину речових доказів викинув у річку, а частину спалив у печі.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав частково, пояснивши, що не хотів вбивати вітчима, а вдарив тому, що чоловік вчиняв домашнє насильство, бив і знущався з його матері.

Згідно з вироком суду найближчі 9 років засуджений проведе в ізоляції від суспільства.

Вирок суду законної сили поки що не набрав.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень