Біля Дубенського замку розгорнули незаконне будівництво

Міського голову Дубна терміново викликали у Рівне

Через незаконне будівництво, яке виявили поблизу Дубенського замку у Рівненській ОДА відбулася нарада. Заступник голови ОДА Сергія Гемберга зустрічався з Дубенський міським головою Василем Антонюком, начальник управління культури та туризму Любов'ю Романюк та директором Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонідом Кічатим.

Дубно – це культурний історичний духовний центр. Окрім Рівного та Острога воно входить до трикутника стратегії розвитку історико-культурної спадщини області. Окрім того, на наступний рік Президентом ініційована програма «Велика реставрація», де пріоритетним ми включили реставрацію Дубенського замку. Окрім того, замок – це ще й обличчя самого міста Тому, ми маємо шукати шляхи розв'язання таких проблем, - зазначив Сергій Гемберг.

Як повідомила Любов Романюк, після скарг щодо незаконного будівництва біля замку, представники управління провели виїзну нараду у Дубно. Де оглянули ці об’єкти та дійсно встановили факт незаконної забудови поблизу замку. 

За рішенням наради у Дубенській міськраді вирішили створити відділ історико-культурної спадщини. Така структура допоможе ефективно вести подальший контроль щодо незаконних забудов на території історичного міста та інших питань збереження його історико-культурної спадщини.

Окрім того, по кожному будівництву та забудовнику буде проведена детальна перевірка, як правоохоронними органами, так і профільним фахівцями Рівненської ОДА.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень