Вбила чоловіка і розстріляла доньку: що нового у справі викладачки НУВГП

Завершено досудове розслідування


Слідчі Рівненщини скерували до суду справу за фактами умисного вбивства та замаху на вбивство викладачкою НУВГП.

"Жінка застрелила чоловіка та вистрілила тричі у доньку. Бо не взяли на море? (ФОТО)"

Слідчі закінчили досудове розслідування.

Матеріали кримінального провадження з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 46-річної жительки Рівненського району, затверджене Рівненською обласною прокуратурою, скеровані на розгляд суду.

Нагадаємо, що 5 вересня 2020 року жителька Рівненського району за місцем свого проживання заподіяла смертельне поранення своєму чоловікові з травматичної зброї - пістолету "ВІЙ", здійснивши постріл впритул у скроню.

Після цього вона зайшла у кімнату до своєї дочки, спричинивши не менше двох пострілів у грудну клітку з цієї ж зброї. 

Однак, сталася затримка у вигляді вихвачення гільзи затвором. Після цього зловмисниця взяла револьвер для стрільби патронами Флобера і двічі вистрілила дитині в грудну клітку.

За інформацією пресслужби поліції Рівненської області

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень