Важливий, але забутий: для чого потрібен третій відсік в пральній машині

Багато хто навіть не підозрює, для чого потрібен третій відсік в пральній машині

Сучасні пральні машини, попри свою видиму простоту, мають ряд функціональних особливостей, включаючи три відділення для додавання різних засобів. Але навіщо вони потрібні і як правильно використовувати кожне з них?

Який відсік для чого в пралці?

Відсік для порошку: Це перше відділення зліва або зверху, в залежності від моделі пральної машини. У цей відсік слід додавати пральний порошок, який забезпечує основне очищення білизни від забруднень і плям. Порошок повинен бути дозований відповідно до інструкції на упаковці і рівнем забруднення білизни.

Відсік для кондиціонера (м'якого засобу): Друге відділення розташоване праворуч від відсіку для порошку. У нього слід додавати кондиціонер або м'який засіб для білизни. Цей компонент допомагає пом'якшити тканини, надаючи їм м'якість і свіжий аромат. Кондиціонер також допомагає запобігти статичній електриці та покращує гладкість білизни.

Відсік для попередньої обробки (плямовивідника): Третій відсік знаходиться найчастіше праворуч від відсіку для кондиціонера. Це місце, де можна додати спеціальний засіб для видалення плям і попередньої обробки забруднених ділянок білизни. Перед пранням ви можете нанести плямовивідник на пляму і потім помістити білизну в пральну машину.

Для чого 3 відділення в пральній машині?

Три відділення в пральній машині призначені для забезпечення ефективної і зручного прання. Відсік для порошку гарантує основне очищення, відсік для кондиціонера робить білизну м'яким і приємним на дотик, а відсік для попередньої обробки допомагає справлятися з плямами.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень