Замочіть рушники в цьому розчині — і засмальцьованих плям як не було

Знадобляться лише два інгредієнти

Кухонні рушники – це серйозний виклик для господинь. Завжди хочеться, щоб вони були чистими та свіжими. Однак плями від жиру в’їдаються у волокна рушників з такою силою, що, здавалося б, врятувати деякі взагалі неможливо.

Проте досвідчені господині радять не поспішати викидати засмальцьовані рушники. Є секрет, який допоможе видалити навіть старі плями.

Для видалення плям жиру на рушниках достатньо використовувати лише два активні компоненти. Потрібно просто вимочити рушники у спеціальному розчині із солі та відбілювача.

Як вивести плями на рушниках

Візьміть дві столові ложки звичайної кухонної солі і три столові ложки кисневого відбілювача. Покладіть в миску рушники, засипте суміш солі в порошку, і залийте окропом. Дайте рушникам повністю охолонути та промийте їх чистою водою.

Вже після першої процедури ваші рушники стануть чистішими. Якщо подекуди ще залишилися сліду бруду, маніпуляцію можна повторити.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Біля ресторану Бармаки зник маленький песик

Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.  

В маршрутці №6 загублено чорний рюкзак

В маршрутці №6 у Рівному забули чорний рюкзак з концертним костюмом  танцювального колективу «Едельвейс». Прохання допомогти в пошуку. Хто знайшов рюкзак, прохання зателефонувати за номерами телефонів 068-007-30-37 або 050-339- 30-37

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

Більше оголошень