Важлива заява від Мінсоц щодо виплати пенсій тим, хто зараз за кордоном

Це також стосується низки соціальних виплат

З серпня Міністерство соціальної політики України розглядає питання про те, чи мають бути однаковими соцвиплати у громадян, які перебувають вдома і за кордоном. Прокоментувала це питання очільниця відомства Оксана Жолнович.

За її словами, все залежить від того, які соціальні виплати отримує людина. Наприклад, субсидії можуть нараховуватись на певні комунальні послуги в межах України.

– Звичайно, при перерахунку братимуть до уваги кількість членів домогосподарства, які сьогодні фізично в Україні. Норматив на відсутніх членів домогосподарства не зараховуватиметься, – заявила міністерка.

Важливо, що громадяни України, які змінили місце проживання в межах України, можуть претендувати на оформлення субсидій.

Нарахування пенсій біженцям

Міністерка соцполітики наголосила, що пенсія прив’язана до страхового стажу, а не до місця перебування. Тому пенсіонери, які виїхали за кордон, можуть не перейматися за те, чи отримуватимуть виплати.

–  Обов’язок держави – заплатити людині ці гроші. Тому пенсії ми продовжуємо виплачувати і тим, хто через війну тимчасово виїхав за кордон, – сказала Жолнович.

Також пані міністр повідомила, що уряд продовжуватиме нараховувати низку соцвиплат, незалежно від того, де перебуває людина. Йдеться про:

  • виплати пенсій по інвалідності;
  • допомога дітям з інвалідності;
  • виплати одиноким матерям.

Джерело: mind.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень