Вартість пального: більшість українських АЗС завищують ціни

Працюють з порушеннями

Більшість українських автозаправних станцій продовжують працювати з порушеннями. 

Зокрема, як свідчать дані Держпродспоживслужби, зафіксоване масове  необґрунтоване завищення цін. 

Зокрема, з травня поточного року по всій території України позапланово перевірили 851 АЗС. У 75% випадків перевірок у роботі заправок знайшли порушення.

Найчастіше українські АЗС необґрунтовано завищують граничний рівень торгової надбавки та не декларують зміни роздрібних цін.

На час воєнного стану податкова має право контролювати ціни на товари, що мають суттєве соціальне значення. До них належить і автомобільне паливо (бензин, дизельне паливо та автогаз).

А ще під час війни в Україні не перевіряють якість палива в мережах АЗС – від березня 2022 року і до скасування воєнного стану. Через це заправки стали частіше продавати неякісне пальне. 

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень