Варення зі смородини: 3 рецепти смачної консервації

Найкращі рецепти для господинь

Зараз в самому розпалі сезон збору різноманітних ягід, які господині консервують. Щоб ви могли насолоджуватися смаком смородини навіть взимку, ми підібрали для вас найкращі рецепти.

Варення зі смородини з апельсином

  • апельсин - 2 шт.
  • смородина чорна або червона - 1 кг
  • цукор - 1 кг

Апельсини очищаємо від шкірки й білої її частини. Розрізаємо на невеликі шматочки. Засипаємо апельсин і смородину в блендер, подрібнюємо. Як альтернативу можна використовувати м'ясорубку.

Перекладаємо пюре в каструлю і засипаємо цукром. Перемішуємо і залишаємо на пів години. Потім ставимо каструлю на слабкий вогонь і доводимо до кипіння. Потім, помішуючи, варимо 5-10 хвилин.

Варення зі смородини «п'ятихвилинка»

  • цукор - 1-1.5 кг
  • вода - 200-250 мл
  • смородина - 1 кг

Засипаємо цукор в каструлю і заливаємо водою. Ставимо на середній вогонь і варимо, помішуючи, поки цукор не розчиниться, а сироп не закипить. Викладаємо в каструлю ягоди, знову помішуємо, доводимо до кипіння і варимо 5 хвилин. Маса виходить рідкою, але після охолодження загусає.

Варення зі смородини з малиною

  • смородина червона або чорна - 500 г
  • цукор - 500-800 г
  • малина - 500 г

Беремо каструлю, викладаємо в неї смородину, розминаємо товкачем. Засипаємо цукор, перемішуємо і залишаємо на 1-2 години, щоб ягоди пустили сік. Потім ставимо каструлю на слабкий вогонь і, помішуючи, доводимо до кипіння. Потім збільшуємо вогонь і варимо 10-15 хвилин. Додаємо малину, перемішуємо і варимо ще 10 хвилин.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень