Вакцини від грипу у Рівному розкупили менш, як за добу

Дефіцит цих препаратів спостерігається нині по всій Україні

Вакцини від грипу у Рівно у дефіциті. Напередодні наше місто нарешті отримало обіцяні препарати, втім усі їх одразу розкупили. Розповідає начальник відділу нагляду  та профілактики неінфекційних захворювань рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз :

Вацину привезли ще вчора. 150 доз, наскільки я знаю, отримала ВАТ "Рівнефармація" та 40 доз аптечна мережа ВІСА. Але всю її вже розкупили, вакцини немає. Справжній дефіцит. Дефіцит вакцини не тільки на Рівненщині, але по всій Україні. Така ситуація в потомучному році. Багато х то замовляв наперед, чекав цю вакцину, тому так швидко її розкупили.

Наступні поставки вакцини від грипи у Рівному чекають у період від 10 до 15 грудня. За словами Віктора Мороза, щеплюватися у цей період ще не пізно.

До слова, більшість профілактичних вакцин Рівннещина отримала у серпні – вересні, і на сьогодні охопити щепленями усіх дітей ще не вдалося. Втім, попри цу на Рівненщині було зафіксовано цього року тільки один випадок краснухи, захворюваності на кір зафіксовано небуло. До слова, минулого року наша область уже пройшла пік захворюваності на кашлюк, який нині відзначається в інших регіонах України. За словами Віктора Мороза 90% які перехворіли на кашлюк на Рівненщині не мали щеплень. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень