Рівне на порозі епідемії грипу

За даними лікарів-епідеміологів, нині захворюваність на грип та ГРВІ нижча епідпорогу лише на 11%

Всього у період з 30 вересня до 6 жовтня у обласному центрі захворіли на ГРВІ 1634 осіб.

З них дітей до 18 років - 74%. Найвища захворюваність на ГРВІ реєструвалась серед дітей віком до 4 років – 730 осіб. Госпіталізовані з діагнозом «ГРВІ» - 42 осіб, з них 26- дітей зазначеної категорії.

Водночас рівненські медики зазначають, що цього року у вересні захворіло менше рівнян, ніж торік. Цього року протягом усього вересня до медиків по допомогу звернулося майже 4 тисячі хворих на застуду. Це на сто осіб менше, ніж у 2015-му.

Додамо, що за даними Центру грипу, цього року в Україні очікують вже відомі українцям, Брісбен, Фукет і Каліфорнію та новий вірус H3N2 Гонконг. Епідемію ж прогнозують на кінець січня – початок лютого

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень