На Рівненщині чергова смерть від грипу

У Рівненській області кількість людей, які померли з початку епідперіоду від грипу збільшилась до 14, повідомляє УНІАН.

У епідеміологічному відділі головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області розповіли про останній випадок - смерть 48-річного чоловіка зафіксовано 3 лютого в міській лікарні Рівного. Після одержання результатів лабораторних обстежень підтверджено, що він помер від вірусу грипу «А». За інформацією з центральної міської лікарні Рівного, померлий звернувся за допомогою до медиків із значним запізненням.

Станом на 5 лютого, за даними спеціалістів епідеміологічного відділу головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області, перевищення епідемічного порогу в регіоні становить 4,2 % від норми.

Додамо, що станом на 4 лютого на Рівненщині померлими від грипу вважалося 12 людей.
 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень