Ляшко – Лозовий. Драма триває.

Нічна розмова. Новий поворот

Драматична історія стосунків Олега Ляшка та Андрія Лозового з Рівного, до якої була прикута увага українців учора ввечорі, отримала несподіваний розвиток уночі.

Нагадаємо, що народний депутат з Рівного Андрій Лозовий повідомив учора, що перебуває у важкому стані в лікарні, йому проводять операції, відрізали шмат шиї, а тим часом, виявляється, що його (Лозового) усувають від керівництва Київською міською організацією «Радикальної партії»

Початок та розвиток цієї історії описано тут і тут.

Однак, пізніше в ефірі українських телеканалів  вийшли коментарі Лозового телефоном та повідомлення про ситуацію у підсумкових випусках Новин.

У результаті, на фейсбук сторінці Андрія Лозового з’явилося повідомлення наступного змісту.

Після ефіру на 1+1 дзвонив Олег Ляшко. Побажав здоров’я, за що я щиро вдячний, і сказав, що провідати мене не може, бо важкий графік і дуже втомився, тому їде додому.

 

Зараз, о 01.25, за словами очевидців, його бачать в одному із найдорожчих ресторанів України «Купеческий двор».

 

Олег Валерійович, може, все таки, знайдете 5 хвилин провідати хворого простолюдина?..  

 

Якщо йти за текстом, то Андрій Лозовий мав написати це повідомлення близько 01.25 цієї ночі.

Однак цікаво, що пізніше це повідомлення Лозовий… видалив. На це звертає увагу відомий київський журналіст Катерина Рошук, яка й запостила скриншот ориґінального Лозового.

Можна припустити, що Андрій зробив це за вказівкою Ляшка. А значить, у стосунках цих двох політиків, можливо, не все ще вирішено – остаточно.

Хоча, більш вірогідною виглядає версія – примусу. Згідно з якою Ляшко поставив вимогу Лозовому «заспокоїтися» в обмін на максимальний захист – проти переслідувань з боку правоохоронних органів.

[media=54131]
Залишається незрозумілим, на що саме хворіє Лозовий і чому йому роблять неодноразові операції на шиї.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень