У Рівному очікують другу хвилю грипу

Пік епідемії, що тривала майже місяць, вже минув

Пік захворюваності на грип у Рівному минув. Тож в місті рекомендують завершити протиепідеміологічні заходи. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук. Разом з тим, вона не виключає ймовірності повторного спалаху епідемії, проте вже іншого штаму грипу:

 

- На сьогоднішній день ситуація стабільна, відноситься до сезонного рівня захворюваності. Ситуація суттєво покращилася вже на початку лютого. З п’ятого лютого епідемічні заходи пропоновано завершити.

Що стосується повторного сплеску – так, є така інформація, тому що перша хвиля була пов’язана з тим, що реєструвався каліфорнійський грип. А ще цього року має бути швейцарський грип. В принципі, це не є обов’язково, але абсолютно ймовірно.

Вона нагадала, що у Рівному вже були такі випадки, коли карантинні заходи оголошували  двічі – в грудні та березні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень