У Рівному очікують другу хвилю грипу

Пік епідемії, що тривала майже місяць, вже минув

Пік захворюваності на грип у Рівному минув. Тож в місті рекомендують завершити протиепідеміологічні заходи. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук. Разом з тим, вона не виключає ймовірності повторного спалаху епідемії, проте вже іншого штаму грипу:

 

- На сьогоднішній день ситуація стабільна, відноситься до сезонного рівня захворюваності. Ситуація суттєво покращилася вже на початку лютого. З п’ятого лютого епідемічні заходи пропоновано завершити.

Що стосується повторного сплеску – так, є така інформація, тому що перша хвиля була пов’язана з тим, що реєструвався каліфорнійський грип. А ще цього року має бути швейцарський грип. В принципі, це не є обов’язково, але абсолютно ймовірно.

Вона нагадала, що у Рівному вже були такі випадки, коли карантинні заходи оголошували  двічі – в грудні та березні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень