У Рівному очікують другу хвилю грипу

Пік епідемії, що тривала майже місяць, вже минув

Пік захворюваності на грип у Рівному минув. Тож в місті рекомендують завершити протиепідеміологічні заходи. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук. Разом з тим, вона не виключає ймовірності повторного спалаху епідемії, проте вже іншого штаму грипу:

 

- На сьогоднішній день ситуація стабільна, відноситься до сезонного рівня захворюваності. Ситуація суттєво покращилася вже на початку лютого. З п’ятого лютого епідемічні заходи пропоновано завершити.

Що стосується повторного сплеску – так, є така інформація, тому що перша хвиля була пов’язана з тим, що реєструвався каліфорнійський грип. А ще цього року має бути швейцарський грип. В принципі, це не є обов’язково, але абсолютно ймовірно.

Вона нагадала, що у Рівному вже були такі випадки, коли карантинні заходи оголошували  двічі – в грудні та березні.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень