У Рівному за тиждень померли ще три людини від грипу

Кількість смертей від грипу на Рівненщині зростає

За минулий тиждень у Рівному через ускладнення від грипу померли троє осіб, а загалом у нашій області зареєстровано 14 летальних випадків. Про це повідомив завідувач епідвідділом Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

- У нас за минулий тиждень було зареєстровано три летальних випадки в місті Рівне. І загалом із початку епідсезону 14 летальних випадків від ускладнень грипу. Всі дорослі, дітей немає.

Віктор Мороз також зазначив, що усі люди померли від вірусної пневмонії, яка стала наслідком ускладнення від грипу. Вікова категорія людей, які померли від грипу, коливається від 39 до 79 років.

Нагадаємо, що в кінці минулого тижня у Рівненській області підтверджували 12-ту смерть.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень