Рівне отримало вакцину БЦЖ

Препарат передали у місто навіть з надлишком від потреби

Напередодні місто отримало 6 тисяч доз вакцини БЦЖ. Як розповів нам заступник головного лікаря дитячої міської лікарні з поліклінічної роботи Василь Немеш, вакцину отримали з надлишком, адже потреба Рівного складає 4 тисячі доз.

БЦЖ отримали багато, достатньо – 6 тисяч доз. Нам треба чотири, а отримали шість. Дільничні медсестри знають кожна, скільки у неї дітей потребують щеплення вакциною БЦЖ. Це діти до 8 місяців від народження, які не отримали БЦЖ.  А які є старші 8 місяців, ми їм спочатку робимо пробу Манту, а потім вже БЦЖ. До 8 місяців пробу Манту не робимо. Препаратів  Манту теж поки достатньо, і ми замовили партію знову, - розповів Василь Немеш. 

Вакцину БЦЖ, яку отримало Рівне, виробили в Болгарії у 2015 році, і дійсна вона до березня 2018 року.  Кожна дільнична медсестра сповіщатиме батьків про можливість зробити щеплення проти туберкульозу. 

Крім того, у нашому місті отримали вакцини для дітей шкільного віку (6-7 років) від дифтерії та правця. За словами Василя Немеша, її отримали також у достатній кількості. А от препаратів «Пентаксим» та «Інфандрікс» у Рівному і досі немає.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень