Рівне отримало вакцину БЦЖ

Препарат передали у місто навіть з надлишком від потреби

Напередодні місто отримало 6 тисяч доз вакцини БЦЖ. Як розповів нам заступник головного лікаря дитячої міської лікарні з поліклінічної роботи Василь Немеш, вакцину отримали з надлишком, адже потреба Рівного складає 4 тисячі доз.

БЦЖ отримали багато, достатньо – 6 тисяч доз. Нам треба чотири, а отримали шість. Дільничні медсестри знають кожна, скільки у неї дітей потребують щеплення вакциною БЦЖ. Це діти до 8 місяців від народження, які не отримали БЦЖ.  А які є старші 8 місяців, ми їм спочатку робимо пробу Манту, а потім вже БЦЖ. До 8 місяців пробу Манту не робимо. Препаратів  Манту теж поки достатньо, і ми замовили партію знову, - розповів Василь Немеш. 

Вакцину БЦЖ, яку отримало Рівне, виробили в Болгарії у 2015 році, і дійсна вона до березня 2018 року.  Кожна дільнична медсестра сповіщатиме батьків про можливість зробити щеплення проти туберкульозу. 

Крім того, у нашому місті отримали вакцини для дітей шкільного віку (6-7 років) від дифтерії та правця. За словами Василя Немеша, її отримали також у достатній кількості. А от препаратів «Пентаксим» та «Інфандрікс» у Рівному і досі немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень