Вакцини Pfizer підміняють засобом проти зморшок

Та продають

У Польщі та Мексиці виявили несправжні партії вакцини Pfizer. Про це повідомила компанія-виробник вакцини.

Виявлені у Мексиці флакони з підробленою вакциною мали неправильне маркування, а речовина, що містилася у флаконах у Польщі, ймовірно була засобом проти зморшок, повідомляють «Факти».

Аби запобігти випадкам закупівлі фальшивих препаратів, фармацевтична фірма закликала пацієнтів не купувати вакцини в інтернеті, наголошуючи, що жодна законна вакцина не продається таким чином.

Люди можуть отримати безпечну та законну імунізацію проти коронавірусу лише в офіційних місцях вакцинації або в сертифікованих медичних закладах, оскільки компанії співпрацюють саме з урядами країн.

У МОЗ Польщі заявили, що нікого не щеплювали неперевіреною вакциною.

Всі дози, що були поширені у межах Національної програми імунізації, надходять від виробника і є корисними. Описана інформація є незаконною і пов’язана з отриманням вакцини із неперевірених джерел. Ми не реєстрували подібного типу вакцини у Польщі, як зазначили у статті.

Раніше На початку березня у ПАР та Китаї Інтерпол викрив глобальну мережу із розповсюдження фальшивих вакцин від коронавірусу.

У ПАР у місті Джермістон на складі виявили 400 ампул підробленої вакцини, що еквівалентно 2,4 тис. дозам.

У Китаї поліція успішно виявила мережу з продажу підробленої вакцини проти Covid-19. Після рейду на ці виробництва були затримані близько 80 осіб та вилучено понад 3 тис. доз підробленої вакцини.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень