Вакцини Pfizer підміняють засобом проти зморшок

Та продають

У Польщі та Мексиці виявили несправжні партії вакцини Pfizer. Про це повідомила компанія-виробник вакцини.

Виявлені у Мексиці флакони з підробленою вакциною мали неправильне маркування, а речовина, що містилася у флаконах у Польщі, ймовірно була засобом проти зморшок, повідомляють «Факти».

Аби запобігти випадкам закупівлі фальшивих препаратів, фармацевтична фірма закликала пацієнтів не купувати вакцини в інтернеті, наголошуючи, що жодна законна вакцина не продається таким чином.

Люди можуть отримати безпечну та законну імунізацію проти коронавірусу лише в офіційних місцях вакцинації або в сертифікованих медичних закладах, оскільки компанії співпрацюють саме з урядами країн.

У МОЗ Польщі заявили, що нікого не щеплювали неперевіреною вакциною.

Всі дози, що були поширені у межах Національної програми імунізації, надходять від виробника і є корисними. Описана інформація є незаконною і пов’язана з отриманням вакцини із неперевірених джерел. Ми не реєстрували подібного типу вакцини у Польщі, як зазначили у статті.

Раніше На початку березня у ПАР та Китаї Інтерпол викрив глобальну мережу із розповсюдження фальшивих вакцин від коронавірусу.

У ПАР у місті Джермістон на складі виявили 400 ампул підробленої вакцини, що еквівалентно 2,4 тис. дозам.

У Китаї поліція успішно виявила мережу з продажу підробленої вакцини проти Covid-19. Після рейду на ці виробництва були затримані близько 80 осіб та вилучено понад 3 тис. доз підробленої вакцини.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень