Чи можна «відкосити» від роботи після щеплення проти КОВІДу?

І на що очікувати після вакцинації

Після щеплення від коронавірусу у людини може трохи погіршитися загальне самопочуття.

Йдеться про незначне підвищення температури, больові відчуття у районі введення препарату чи у м’язах, інформує РАДІО ТРЕК.

Однак це – не побічна, а здорова – правильна –  реакція організму на вакцину, запевнила кураторка вакцинальної кампанії на Рівненщині Олена Гандзюк.

Вона каже, що приймати якісь медикаменти у такому випадку – не потрібно. Хіба, якщо симптоми – дуже яскраві. В такому разі застосовують жарознижувальне.

Утім, якщо подібні симптоми не зникають кілька днів поспіль – варто звернутися до свого сімейного лікаря, який зареєструє побічну дію вакцини й за потреби – видасть вам лікарняний.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Богдана Карц Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень