Чи можна заразитися COVID-19 внаслідок щеплення? Відповідь медика

І в кого формується найменш стійкий імунітет

Фото

Коли закінчиться І етап імунізації від ковіду на Рівненщині – поки невідомо. Чітких термінів немає, адже кількість осіб, які підпадають під вакцинацію, може змінюватися.

Тому, як пояснив очільник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник, орієнтуватимуться насамперед на термін придатності препаратів, запаси яких, утім, мають постійно поповнювати.

Про це повідомляє РАДІО ТРЕК.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Щодо стійкості імунітету, то поки що є лише попередні показники, говорить головний медик краю:

Згідно з науковими даними, напруженість імунітету проти COVID-19, що дозволяє запобігти захворюванню, триває від 90 до 180 діб. Разом з тим, достатньої кількості даних щодо тривалості напруженості імунітету у різних вікових групах, групах з високими ризиками, немає.

 

При цьому у людей, які хворіють на імунодефіцитні захворювання, імунітет буде значно меншої напруженості і більш короткотривалий.

Олег Вівсянник додає, що інфікуватися коронавірусом внаслідок щеплення – неможливо. Зараження відбувається лише повітряно-крапельним шляхом, тоді як вакцина має неживий вірус і вводиться парентерально. Досі подібних фактів не реєстрували, наголошує чиновник.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень