Вагітним у Рівному пропонують безкоштовний одяг (ФОТО)

У перинатальному центрі та у центрі соціальних служб сім`ї, дітей та молоді

Кілька тижнів поспіль у Рівненському обласному перинатальному центрі тривала благодійна акція.

Жінкам при надії пропонували безкоштовний одяг, розроблений спеціально із урахуванням змін тіла, які відбуваються у жінок у період вагітності.

За словами керівника Рівненського перинатального центру Вікторії Єнікеєвої чимало джинсів, брюк, блузок, сарафанів й тунік у медзаклад передала рівнянка Ольга. Свого часу, вона займалась пошиттям такого одягу.

Усі речі нові та якісні. Тому ми запропонували усім вагітним нашого міста приходити до нашого закладу й вибрати собі одяг.

 Крім того, є багато жінок, які потребують такої допомоги: переселенці, жінки, які опинились в складних життєвих ситуаціях, малозабезпечені родини. Зрештою, цей одяг якісний, а тому ми з радістю дарували його усім. Насамперед, я дякую рівнянці, яка передала ці речі. Усі вони, без  вийнятку передані на потреби  вагітних жінок – розповідає  Вікторія Єнікеєва.

Частину одягу працівники Рівненського перинатального центру передали у інший заклад - Рівненський міський центр соціальних служб для.   Тут  знаходяться сім`ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Чимало родин, є на обліку, а тому увесь одяг ввже почали передавати вагітним у центрі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень