Одноразову грошову допомогу дітям-сиротам Рівного тепер держава не виплачуватиме

Хоча раніше на це надавала субвенцію

Це допомога, яку діти-сироти отримують разово після того, як їм виповнилося 18 років.  Розмір допомоги щороку міняється. Його встановлює Кабмін, а виплачує бухгалтерія управління освіти після надходження заяви від дитини-сроти. Торік розмір допомоги становив близько 2000 гривень.

Тепер цю допомогу виплачуватимуть з міського бюджету Рівного. А щоб змогти це робити, на сесії міськради Рівного депутатам доведеться внести зміни до міської програми соціально-правового захисту дітей-сиріт.

Детальніше розповідає начальник міської служби у  справах дітей Андрій Міщеня:

У зв’язку з децентралізацією передали повністю фінансування на міський бюджет. І ц ікошти передбачені у бюджеті міста. Вони єу кошторисі управління освіти. Але для того, щоб здійснювати видатки з міського бюджету, то необхідно це відобразити у програмі. І ми вносимо ці зміни для того, щоб управління освіти могло проводити ці виплати дітям у цьому році.   

За словами Андрія Міщені, у 2015 році 24 дітям виповнилося 18 років і вони отримали допомогу, у 2016 – 23, торік – 33.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень