У Рівному навчальні заклади «рівняють під одну гребінку»

Зокрема, мова йде про новостворену інтерактивну гуманітарну карту Рівного, на якій відображається рівень освіти в начальних закладах міста

Завдяки вирахуванню середніх балів за підсумками екзаменів формується порівняльна інфографіка, що демонструє, який в різних школах рівень освіти. Ініціатором та розробником карти став інформаційно-аналітичний центр «Інфолайт», яким керує депутат Рівнеради Назарій Поліщук.

Карту презентували представникам влади міста, де проект відразу ж наштовхнувся на критику. Заступник міського голови Галина Кульчинська відзначила, що карта не є об’єктивною, бо висвітлює всі заклади в одному графіку, а серед них є й спеціалізовані, що мають поглиблене вивчення одного предмету. Тому не коректно їх ставити в один ряд з загальноосвітніми школами звичайного типу.

Як пояснює Галина Кульчинська, від того, що школи «рівняють під одну гребінку», можуть виникнути конфлікти з батьками, адже вони не будуть розуміти, чому та чи інша школа виявилася гіршою за рівнем освіти. Далі пряма мова:

Їх не можна так порівнювати. Там інша кількість годин, там спеціалізація набагато потужніша, там відібрані діти. І ми тоді говоримо батькам «А що це у вас тут?», а вони ж не розуміють цих речей. Тут є нюанси.

Автор мапи Назарій Поліщук відповів, що нині різниця не критична, і в звичайних школах є показники вищі, ніж в гімназіях чи спецшколах. Втім, чи зміниться після конфлікту вигляд мапи, побачимо з часом.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень