Рівняни зможуть перевірити, скільки коштів витрачають школи та дитсадки

Зокрема, в Рівному створили карту, що відображає, скільки коштів та на які роботи виділено на кожний окремий навчальний заклад із бюджету міста

На цій інтерактивній карті відображатимуться всі школи міста. Біля кожної з них буде інформація про те, скільки коштів виділено з бюджету розвитку міста, та на який саме тип робіт. Для прикладу, ЗОШ №28, що на вулиці Коновальця, отримала на капітальний ремонт актової зали 500 тисяч гривень. Переглянути інформацію на сайті ви можете за наступним посиланням.

Як відзначає заступник міського голови Галина Кульчинська, така карта дуже важлива для жителів міста, адже робить прозорим процес використання коштів. Даля пряма мова:

Це потрібно для того, щоб в першу чергу батьки мали доступ до інформації, які кошти виділяються міським бюджетом на які заклади, на які види робіт і в якій сумі. Для того, щоб не дай Боже, не було дублювання збору батьківських коштів на ті самі цілі

Аналогічну карту планують створити також і для сфер медицини, культури та ЖКГ.

Також, Галина Кульчинська представила громадськості й спільноту в соцмережі Фейсбук під назвою «Рівне – місто унікальних подій». В ній можна презентувати ідеї для проведення різноманітних культурних подій в місті. Презентувати потрібно згідно з вимогами, з готовим кошторисом, адже на ці проекти міська влада виділятиме гроші. Подавати заявки можна до 15 листопада.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень