Громадський бюджет: рівнянам пропонують гроші на корисні справи

До 1 мільйона 250 тисяч гривень можуть отримати городяни на реалізацію своїх проектів.

У Рівному до формування видатків міського бюджету хочуть залучити городян. Тож запровадили ініціативу під назвою Громадський бюджет. У її межах планують витратити з бюджету міста 10 мільйонів гривень на запропоновані городянами проекти. 

Подавати проекти можна буде як в он-лайн режимі (через інтернет), так і оф-лайн, заповнивши заявку вручну.

Подача проектів розпочнеться 15 вересня і триватиме до 6 жовтня.

Подати проект може будь-який дієздатний громадянин від 16 років. Щоб проект потрапив на розгляд, автор проекту має зібрати не менше 15 підписів інших городян, які його ініціативу підтримують. 

Крім того, до 12 вересня триватиме збір пропозицій щодо кандидатур до складу координаційного комітету Громадського бюджету. Цей колегіальний орган відповідатиме за відбір кращих проектів, які потім будуть профінансовані з міського бюджету.

Пропозиції щодо кандидатур потрібно подавати письмово у каб. №106 у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12а або на електронну пошту poluhovich@ukr.net (Контактна особа Полюхович Микола Васильович).

Про це повідомили з ГО "ОПОРА"

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень