Італійський уряд даруватиме 500 євро на книжки з нагоди повноліття

Спеціальний ваучер можна також використати на кіно, музику чи театр

Про це пише The Independent.

Акцію з "культурним бонусом" організували для того, щоб нагадати 18-річним молодим людям, що культура покращує життя й об’єднує людей.  
 

Ініціатива розпочнеться 15 вересня. 500 євро можна буде також витратити на квитки в кіно й подорожі до національних парків.Приблизно 575 тисяч підлітків отримають грошову винагороду до свого повноліття. Попри те, що урядові Італії це коштуватиме 290 мільйонів євро, чиновники вважають, що гроші витрачатимуться не даремно.

 

18-річні зможуть претендувати на фінансове заохочення після того, як завантажать спеціальний додаток на свій смартфон.

Італійський уряд планує схожий бонус у 2017 році. Тоді викладачам хочуть запропонувати 500 євро, які вони зможуть витратити на професійний розвиток.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень