Джастін Бібер відмовив Трампу

Кандидат в президенти США пропонував йому 5 млн доларів

Популярний співак Джастін Бібер відхилив пропозицію Дональда Трампа взяти участь у концерті на з'їзді Республіканської партії США. Якийсь час співак сумнівався у своєму рішенні, бо сума за виступ була запропонована дуже велика - 45-хвилинний виступ Джастіна оцінили в 5 мільйонів доларів, рекордну суму в його кар'єрі.

Але багато членів команди Джастіна, в тому числі його менеджер Скутер Браун, стали просити співака не брати участь в заході, припускаючи, що концерт може мати якийсь політичний підтекст або взагалі буде неправильно витлумачений. Більшість людей з оточення Джастіна Бібера є прихильниками Гілларі Клінтон, кандидата від Демократичної партії. Менеджер співака Скутер Браун навіть пообіцяв звільнитися, якщо Бібер вирішить виступати на замовлення Дональда Трампа. В результаті канадський співак відмовився від виступу. Подейкують, що на його рішення також вплинув знаменитий баскетболіст Леброн Джеймс, який відрадив артиста брати участь у будь-яких політичних акціях.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень