Рівне тепер має карту історичних місць

Її розробили в інформаційно-аналітичному центрі "Info-light", що у Рівному

На сучасній карті міста можна з допомогою сервісу пошуку знайти місця закладів культури, релігійних храмів, кладовищ, шкіл та інших об'єктів, які діяли у місті в період з 1918 по 1939 роки. Наприклад, можна тут побачити, що на нинішній вулиці Замковій діяв колись цирк Просперрі, а в районі вулиці Небесної сотні - кінотеатр "Інтим". 

Знайти карту можна на сайтах інформаційно-аналітичного центру "Info-light" та міського управління культури і туризму Рівного. 

Розробили її на основі дослідження Центру студій політики пам`яті та публічної історії `Мнемоніка` в межах реалізації проекту `Відродження полікультурності в меморіальному просторі Рівного` за підтримки Rosa-Luxembur.

Нагадаємо, що раніше ми писали про стоврення у місті гуманітарної карти з інформацією про шкільні освітні заклади, дитячі майданчики, спортшколи, позашкільні заклади тощо. 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень