ON-LINE

В ОТГ більше зацікавлені в добробуті мешканців, ніж в сільрадах, — Центр зайнятості

четвер, 11 квітня 2019
З головами ОТГ легше працювати

Найбільше безробітних на Рівненщині проживають у сільській місцевості. Це 54% від усіх тих, хто стоїть на обліку в обласному Центрі зайнятості.

Водночас, установа пожвавлює свою роботу із об’єднаними територіальними громадами. За словами керівника Центру Івана Ткачука, керівництво ОТГ більш зацікавлене у створенні робочих місць в районах, ніж голови сільрад, адже тепер працюючі платять податки безпосередньо в місцеву казну, говорить Іван Ткачук:

–  В голів ОТГ сьогодні зацікавленість більша, ніж у голів сільських рад. Адже він відповідає за податки, за створення робочих місць. І вреші за ті гроші, які будуть у громади.

 

Відмінність полягає в тому, що він розуміє – як добре працюватиме ОТГ, скільки буде там підприємств, від того буде добробут тих людей, які там живуть. Від цього буде бюджет, будуть ті гроші, які можна пустити на розвиток громади.

Ліворуч - Іван Ткачук. Праворуч - Михайло Кривко.

ОТГ і центри зайнятості розробили паспорти громад. Це дає можливість представникам бізнесу дізнаватися, де є робоча сила. Центр зайнятості відстежує приміщення, які пустують на території громад.

Саме там підприємцям пропонують відкривати власну справу, адже поруч мешкає багато потенційних працівників, які шукають роботу.

Також сьогодні керівництво Центру зайнятості підписало Меморандум про співпрацю з Рівненським обласним об’єднанням «Роботодавці Рівненщини». Завдяки співробітництву з об’єднанням роботодавців Центр планує покращити ситуацію з працевлаштуванням в області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного