З обласного бюджету можуть дати грошей на проекти в ОТГ на Рівненщині

Однак потрібно перемогти інших конкурсантів

На Рівненщині оголосили конкурс проектів розвитку територіальних громад. Згідно з його умовами, з обласного бюджету готові виділяти від ста до двохсот тисяч гривень на розвиток ОТГ за умови, що громада теж співфінансуватиме проект. Окрім цього, у Рівненській ОДА підсумували результати конкурсу і за минулий рік. Так, у 2018 році вдалося реалізувати 19 проектів, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

У 18-му році на реалізацію 19 проектів спрямували 2 млн грн з обласного бюджету. За весь період дії цього конкурсу 114 проектів вдалося реалізувати і власний внесок громад становив близько 9 млн грн.

Серед 19 проектів, які реалізували торік: туристична та спортивна інфраструктура в громадах, ремонти мостів. Навіть встановлення станції знезалізнення та доочищення питної води в Городищенській ЗОШ на Березнівщині. Ігор Тимошенко зазначив, що конкурс навчив громади розробляти подібні проекти і вигравати різноманітні гранти. Проектів на конкурс, за словами чиновника, щоразу подають усе більше. Цього року заявки на від громад приймають до кінця березня. На їх реалізацію виділили 2 мільйони гривень. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень