ON-LINE

З обласного бюджету можуть дати грошей на проекти в ОТГ на Рівненщині

четвер, 21 лютого 2019
Однак потрібно перемогти інших конкурсантів

На Рівненщині оголосили конкурс проектів розвитку територіальних громад. Згідно з його умовами, з обласного бюджету готові виділяти від ста до двохсот тисяч гривень на розвиток ОТГ за умови, що громада теж співфінансуватиме проект. Окрім цього, у Рівненській ОДА підсумували результати конкурсу і за минулий рік. Так, у 2018 році вдалося реалізувати 19 проектів, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

У 18-му році на реалізацію 19 проектів спрямували 2 млн грн з обласного бюджету. За весь період дії цього конкурсу 114 проектів вдалося реалізувати і власний внесок громад становив близько 9 млн грн.

Серед 19 проектів, які реалізували торік: туристична та спортивна інфраструктура в громадах, ремонти мостів. Навіть встановлення станції знезалізнення та доочищення питної води в Городищенській ЗОШ на Березнівщині. Ігор Тимошенко зазначив, що конкурс навчив громади розробляти подібні проекти і вигравати різноманітні гранти. Проектів на конкурс, за словами чиновника, щоразу подають усе більше. Цього року заявки на від громад приймають до кінця березня. На їх реалізацію виділили 2 мільйони гривень. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного