ON-LINE

З обласного бюджету можуть дати грошей на проекти в ОТГ на Рівненщині

четвер, 21 лютого 2019
Однак потрібно перемогти інших конкурсантів

На Рівненщині оголосили конкурс проектів розвитку територіальних громад. Згідно з його умовами, з обласного бюджету готові виділяти від ста до двохсот тисяч гривень на розвиток ОТГ за умови, що громада теж співфінансуватиме проект. Окрім цього, у Рівненській ОДА підсумували результати конкурсу і за минулий рік. Так, у 2018 році вдалося реалізувати 19 проектів, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

У 18-му році на реалізацію 19 проектів спрямували 2 млн грн з обласного бюджету. За весь період дії цього конкурсу 114 проектів вдалося реалізувати і власний внесок громад становив близько 9 млн грн.

Серед 19 проектів, які реалізували торік: туристична та спортивна інфраструктура в громадах, ремонти мостів. Навіть встановлення станції знезалізнення та доочищення питної води в Городищенській ЗОШ на Березнівщині. Ігор Тимошенко зазначив, що конкурс навчив громади розробляти подібні проекти і вигравати різноманітні гранти. Проектів на конкурс, за словами чиновника, щоразу подають усе більше. Цього року заявки на від громад приймають до кінця березня. На їх реалізацію виділили 2 мільйони гривень. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного