ON-LINE

20 мільйонів боргів рівненського аеропорту треба заплатити одразу?

понеділок, 10 грудня 2018
Або з ними не розрахуються ніколи

Сесію Рівненської облради у п’ятницю пікетували працівники рівненського аеропорту. Вісім десятків людей не отримують зарплати з літа.

Борг перед працівниками в аеропорту – понад два мільйони гривень. Попри те, що шляхи вирішення цього питання розглядатимуть на другому засіданні сесії у п’ятницю вже цього тижня, дискусія в сесійній залі таки розгорілася.

Працівники летовища просили, аби їм виплатили зарплати з обласного бюджету, а також розібралися з боргами летовища перед податковою та Пенсійним фондом.

Їх «набігло» вже близько 20 мільйонів. Голова ОДА Олексій Муляренко сказав, що в бюджеті на наступний рік передбачили близько 2 мільйонів на компенсацію боргів. Екс-голова обласної ради Михайло Кирилов заявив, що з боргами аеропорту треба розібратися одразу:

Один мільйон або два  не вирішують нічого. Адже, по-перше – пеня нараховується, і різні податки. Тому треба або погасити все відразу, або ті борги нікуди не зникнуть. А рахунки лишаться заблокованими.

За словами директора рівненського аеропорту Ігоря Насинюка, його підприємство зараз зовсім не заробляє грошей. Причини – завершення чартерної програми та відсутність рейсів. Перевізники відмовляються давати боїнги через «браковану» злітну смугу. Сподівання лише на бюджетні кошти.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного