ON-LINE

Аеропорт «Рівне» хочуть вивести на новий рівень (ФОТО)

четвер, 21 червня 2018
Саме це обговорювали на міжнародному авіаційному форумі, який відбувся сьогодні

Рівненський аеропот колись став засновником Асоціації аеропортів України цивільної авіації. Однак, навіть при тому, що сьогодні він є одним із найкращих регіональних аеропортів України, летовище потребує вдосконалення.

Про це розповів президент Асоціації Петро Липовенко, який організував у Рівному міжнародний авіаційний форум «Відродження та розвиток авіаперевезень з регіональних аеропортів»:

На жаль, за останні 20 років тут не було ніяких подій і на аеропорт «Рівне» ніхто не звертав уваги. Учора, після засідання правління, я відвідав аеропорт і його об’єкти. І хочу сказати, що сьогодні злітна смуга - в більш-менш доброму стані, але її треба промаркувати. Огорожа практично не відповідає вимогам, немає техніки для наземного обслуговування. І є ще ряд проблем, на які власнику треба звернути увагу.  

На фото - президент ААУЦА Петро Липовенко

Голова асоціації впевнений, що після удосконалення аеропорт «Рівне», який нині може обслуговувати близько 150 пасажирів на годину, збільшить інтерес інвесторів до себе.

У свою чергу, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко візначив таке:

Для нас є хорошим результатом те, що аеропорт працює і фахівці такого високого рівня у цій галузі дають йому найвищі оцінки.

Під час форуму президент Асоціації та голова Рівненської облдержадміністрації підписали Меморандум, який передбачає спільну роботу над покращенням стану летовища.

Підписання Меморандуму про співпрацю Рівненської ОДА та ААУЦА

Теги: Аеропорт

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного