Австрійці хочуть інвестувати у Рівненщину (ФОТО)

Зокрема, в аграрний сектор

Днями Рівненщину відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер, а також Почесний консул у Західній Україні Маркіян Мальський.

З метою налагодження партнерських відносин дипломати зустрілися із головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та першим заступником голови обласної ради Сергієм Свисталюком.

Австрійці хотіли більше дізнатися про місцеві привабливі галузі.

Як  зауважив очільник краю, нині область активно розвивається та співпрацює, зокрема, у лісовому та сільському господарствах, а також є цікавою з точки зору логістики:

На Рівненщині є іноземні компанії, які інвестують у нашу область. І те, що вони продовжують працювати та збільшувати потужності на теренах нашого краю говорить про комфортний інвестиційний клімат. Ми зацікавлені у розвитку на нашій території як українського, так і іноземного бізнесу.

У свою чергу, Герміне Поппелер відзначила, що в австрійських сільгосппідприємств є зацікавленість у взаємовигідному розвитку аграрного сектору. Їхня спеціалізація – виробництво сільськогосподарської техніки та вирощування свійських тварин.

У результаті сторони домовилися про подальшу співпрацю із залученням торгово-промислової палати та участю у заходах інвестиційного характеру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень