На що у Рівному інвестор витратить майже 14 мільйонів доларів

Це понад 300 мільйонів гривень

Новий інвестор хоче «зайти» в Рівненський аеропорт. Компанія «РІКСОН ГРУП» хоче розвивати в ньому власний бізнес, сплачуючи за це певну суму в обласну казну. Крім того, інвестор готовий погасити борги летовища.

Докладніше про це розповів представник «РІКСОН ГРУП» Михайло Калюжний:

Інвестиційний проект передбачає створення на основі «Міжнародного аеропорту Рівне» великого пересадочного перевантажувального вузла.

Для досягнення стратегічних цілей плануємо інвестувати майже 14 мільйонів доларів у сектори майбутнього транспортного хабу.

Вперше «РІКСОН ГРУП» звернувся до обласної влади в грудні. Нині компанія провела необхідні дослідження та розробила бізнес-план. Чи передавати аеропорт інвестору на умовах концесії, визначить наступна сесія обласної ради.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Теги: інвестор
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень