В’язнів з тимчасово окупованого Донбасу збираються відправити на війну проти України  

Нові деталі

У «ДНР» ув'язнених, які «виявили бажання» брати участь у війні проти України, відправили на військовий вишкіл.

В’язні проходять навчання на полігоні оперативно-бойового тактичного формування бойовиків «Каскад». Інформацію підтвердили у «МВС» терористичного угрупування «ДНР».

У «міліції республіки» заявили, що «люди, які раніше мали проблеми з законом, виявили бажання спокутувати свою провину перед суспільством».

Засуджених вже кілька тижнів готують інструктори.  Їх обіцяють навчити базових навичок стрільби з автоматичної зброї, вмінню поводження з кулеметами, гранатами, снайперськими гвинтівками та важким озброєнням.

У «ДНР» заявили, що вже підготували групу зі 100 ув'язнених та прийняли другий курс. У «МВС» також наголосили, що більшість із засуджених «вміли поводитися зі зброєю, багато хто брав участь у бойових діях».

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень