Терміново збирають старі мікрохвильовки: Вони потрібні армії (ФОТО)

Конче необхідна одна деталь

Від початку повномасштабного вторгнення росії українці активно беруть участь у благодійних акціях і донатять на армію. Серед здавалося б звичних заходів та речей збору є й специфічні волонтерські оголошення. Зараз для військових збирають старі мікрохвильові пічки.

Ними наші бійці обдурюють російські ракети

У мікрохвильовках є спеціальний пристрій, який має назву магнетрон. У мікрохвильовці магнетрон відповідає за розігрів їжі.

Магнетрон

Магнетрон

Що робить магнетрон на фронті?

Магнетрон допоможе зробити обманки для ворожих ракет, бо цей пристрій імітує випромінювання радіолокаційної станції (РЛС). Завдяки магнетрону військові зроблять пастки для ракет, які наводяться по радіохвилі.

Ці деталі можна передати Олександру Буцанову. Аби зробити це – пишіть йому на сторінку. Він опублікував допис такого змісту:

В радарних пристроях хвилевід приєднаний до антени, яка може являти собою як хвилевід, так і конічний рупорний опромінювач в парі з параболічним відбивачем.

 

Ми почали збирати магнітрони с вживаних СВЧ і навіть нові закупаємо.

 

Завдяки ним і трошки «магії» хлопці роблять пастки для ракет, які наводяться по радіохвилі. Таким чином ми імітуємо систему РЛС, яка дуже багато коштує, а по факту це маленький магнетрон.

 

Тому ворожа ракета летить у пастку.

 

Хочу звернутися за допомогою, якщо ви маєте зламану СВЧ чи одразу магнетрон і бажаєте задонатити, пишіть мені в direct.

 

Ми зможемо зробити з цим те що треба і передати хлопцям які боронять наше місто.

 

 

Разом ми сила, нас не подолати.

Також охочі віддати деталі зі своїх мікрохвильовок можуть звертатися до Вадима Залеського.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень